FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

Ministr vnitra ocenil boj proti plagiátorství

Zajímavé | 4 | 4
Novinky – plagiáty

Fakulta informatiky Masarykovy univerzity získala cenu ministra vnitra za ojedinělý přístup k potírání plagiátorství prostřednictvím informačních technologií. Fakulta byla oceněna za projekty Theses.cz, Odevzdej.cz a Repozitar.cz, které vyvíjí tým pod vedením docenta Michala Brandejse.

Cenu převzal děkan fakulty Jiří Zlatuška během slavnostního večera konference ISSS 2011, který se konal 4. 4. 2011 v Hradci Králové.

Více informací o projektu v tiskové zprávě Ministerstva vnitra.

Obr. 1: Cena ministra vnitra.

12. dubna 2011

« Vysvědčení pro zahraniční studenty (21. 3. 2011 05:42) | Přepočet získaných kreditů na jedno kliknutí » (12. 4. 2011 05:00)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 1. 7. 2016 11:57, 26. (sudý) týden