6. ročník Open space konference o e-learningu IS MU

Novinky – e-learning

Pracovníci Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) připravují již 6. ročník Open space konference o e-learningu IS MU, která je určená pro učitele a doktorské studenty MU. Tento ročník konference je tematicky zaměřen na možnosti využití videa ve výuce. Na konferenci budou prezentovat jednak vyučující, kteří mají zkušenosti s tvorbou výukových videí, videotutoriálů nebo s nahráváním přednášek, zároveň zazní možnosti využití videa v IS MU. Vedle prezentací a tradičních "open space" stánků, bude nemalá část hlavního programu konference věnovaná panelové diskusi se zkušenými vyučujícími, do níž se účastníci budou moci zapojit svými dotazy a názory.

Termín: 17. únor 2016

Místo: Fakulta informatiky Masarykovy univerzity

Web konference: http://elportal.cz/osk2016/

Obr. 1: Fotografie z 5. ročníku konference.

Přihlášení na konferenci je zdarma a probíhá prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách konference.

Na Vaši účast se těší tým Informačního systému Masarykovy univerzity.

« Publikace v novém designu (25. 11. 2015 10:44) | Rozpisy témat - hromadná manipulace » (17. 12. 2015 14:08)