CVT FI

Novinky, zajímavosti a změny v provozu počítačů, počítačové sítě, prezentační a další techniky na FI MU. Další informace jsou dostupné v Technických informacích na webu fakulty.

Pro hlášení problémů prosím kontaktujte příslušnou sekci CVT FI.

Informace o aktuálních problémech naleznete na stránce o výpadcích.

Vlastníci blogu: FI:unix@fi, FI:CVT FI
Vlastníci blogu: FI:unix@fi, FI:CVT FI
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu

Výpadek chlazení datacentra 26. dubna

Zajímavé | 39 | 39
RNDr. Jan Kasprzak, Ph.D. (CVT FI MU), učo 1885
infrastruktura
V noci ze čtvrtka na pátek 26. 4. cca v 0:50 došlo k poruše systému chlazení datacentra FI. Řídicí systém nahlásil v jeden okamžik poruchu asi patnácti různých součástí - od vysokých teplot všude možně přes poruchy servopohonů ventilů až po chybějící signál od detekce úniku chladiva. Zřejmě v důsledku tohoto stavu pak odstavil kompletně strojovnu chlazení. Datacentrum se začalo přehřívat.

celý příspěvek

Dosud nečteno4 komentářepermalink

Pípajúci orchester Fakulty informatiky

Vtipné | 37 | 37
Mgr. Roman Lacko (CVT FI MU), učo 396157
unix
V pondelok 1. apríla mal na FI premiéru novozaložený pípajúci orchester, zložený z fakultných počítačov Nymfe. Účelom tohoto netradičného hudobného zoskupenia bolo "spríjemniť" študentom čakanie na začiatok vyučovacej hodiny alebo štúdium v počítačovej hale.

celý příspěvek