2005

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci Tvorba software 2005 ve dnech 1.6. - 3.6. 2005

Novinky
Konference Tvorba software 2005 se zabývá problematikou tvorby a využívání softwaru v informační společnosti, tradičně se koná v Ostravě na VŠB - TU Ostrava, Ekonomická fakulta, Sokolská 33, Ostrava. Letos se zúčastní za Masarykovu univerzitu také RNDr. Miroslav Křipač s příspěvkem zaměřeným na návrh a realizaci studijního informačního systému nazvaným "Víceúrovňové databázové klastry v prostředí rozsáhlých webových informačních systémů". Představí významnou roli databázových klastrů v architektuře robustních systému s desítkami tisíc uživatelů, představí efektivitu řešení na Informačním systému Masarykovy univerzity. Přesný program konference naleznete na stránkách konference Tvorba Software 2005.
Příspěvek RNDr. Miroslava Křipače "Víceúrovňové databázové klastry v prostředí rozsáhlých webových informačních systémů" se nachází na http://is.muni.cz/clanky/2005_tvorba_sw.pl.

15. května 2005

« Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci SCO 2005 ve dnech 25. - 26. 5. 2005 (13. 5. 2005 05:00) | Modernizace interních funkcí Informačního systému MU » (13. 5. 2005 05:49)