Informační systém MU obdržel prestižní ocenění EUNIS ELITE AWARD 2005!

Novinky

"EUNIS Elite Award for excellence in implementing Administrative Information Systems for Higher Education" je prestižní evropská cena, která je udělována za nejlepší implementaci univerzitních informačních systémů a jako uznání vedoucího postavení v používání informačních technologií v rámci vysokého školství od roku 1999.

Za zcela ojedinělý studijní informační systém tuto cenu včera převzala Masarykova univerzita v Brně na konferenci EUNIS 2005 v Manchestru.

MU získává cenu EUNIS ELITE AWARD jako první z České republiky a jako první z nových deseti členských států EU.

Celý článek na http://is.muni.cz/clanky/2005_eunis_elite_award.pl.

24. června 2005

« Vydávání univerzitních diplomů a dodatků k diplomu (21. 6. 2005 05:00) | Prezentace Informačního systému MU na konferenci v Austinu » (22. 7. 2005 00:00)