CS

Prezentace Informačního systému MU na konferenci v Austinu - Novinky a zajímavosti ze světa IS MU - Blogy

Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
This blog is written by
PhotographsFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Michaela Martišová, 433567
Blog owners: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Michaela Martišová, 433567
Right to read: anyone on the Internet, a specific group of users: FI:CVT FI
Right to post comments: a specific group of users: FI:CVT FI
22. 7.
2005

Prezentace Informačního systému MU na konferenci v Austinu

  • RSS
Not rated yet.
Novinky
Po nedávném úspěchu, kterého dosáhl Informační systém Masarykovy univerzity získáním prestižního ocenění EUNIS Elite Award 2005, proběhne v těchto dnech další mezinárodní prezentace IS MU, tentokrát na vědecké konferenci v americkém Austinu "The 3rd International Conference on Computing, Communications and Control Technologies". Vzhledem k širokému odbornému zaměření konference v oblasti výpočetních, komunikačních a kontrolních technologiích se bude příspěvek věnovat některým důležitým principům tvorby a provozu rozsáhlých systémů se zaměřením na efektivní zpracování dat.

Konference slouží k výměně zkušeností, prezentují se zde systémy, které jsou postaveny na moderních neotřelých principech, a tak vedle reálných služeb, které denně IS MU poskytuje svým uživatelům, se naskytne možnost zúročit zkušenosti a nabídnout způsob řešení vybraných problémů jako inspiraci ke zlepšení kvality služeb i v jiných oblastech nasazení informačních systémů.

Příspěvek RNDr. Miroslava Křipače z Vývojového týmu IS MU se zaměří na víceúrovňové databázové clustery a proběhne v úterý 26. července 2005 v konferenčím centru v Austinu od 9 hodin místního času.

22. července 2005

Not read yet0 commentspermalink
« Informační systém MU obdržel prestižní ocenění EUNIS ELITE AWARD 2005! (24. 6. 2005 00:00) | První pomoc prvákům" (důležité informace pro začínající studenty) » (22. 7. 2005 05:00)

No comments have been posted yet.