Tisk druhopisu Diploma Supplement

Novinky

Po dodatku k diplomu se plynule navázalo inovací aplikace tisku druhopisu k Diploma Supplement. Pro maximální zjednodušení administrativních nároků v situaci, kdy student potřebuje vystavit druhopis, došlo k vylepšení této služby, výhody jsou následující:

Při tisku Diploma Supplementu se automaticky do IS MU ukládá jeho kopie označená "COUNTERPART / DRUHOPIS" ve formě PDF souboru. Touto aplikací se získá uložený soubor k vybranému studiu pro budoucí použití v identické podobě, jak se sestavil ze skutečných dat o studiu ke konkrétnímu studentovi.
Aplikace umožnuje tisk druhopisu ve stejné podobě, v jaké byl vydán prvopis.
Na Masarykově univerzitě existuje k druhopisu také druhopisová doložka, jejímž vyplněním a potvrzením studijní referent/ka stvrdí shodu s originálem (prvopisem).

Student má druhopis Diploma Supplement k dispozici v agendě Přijímárna.

Studijní referenti naleznou aplikaci v IS MU -> Osobní administrativa: Studijní -> Tisk Diploma Supplement (druhopis, doložka).

18. července 2006

« Časové omezení elektronického zkoušení (18. 7. 2006 05:00) | Vizuální kontrola proti opisování v testech » (18. 7. 2006 05:49)