Informační systém vyvolával doslova bouře

Novinky
V lednovém čísle univerzitního časopisu Muni.cz vyšel zajímavý rozhovor redaktora Davida Povolného s vedoucím týmu vývoje a provozu Informačního systému MU doc. Ing. Michalem Brandejsem, CSc. Rozhovor poskytuje osobní pohled člověka, jenž působí od roku 1998 v roli vedoucího projektu, vedoucího vývojového týmu a autora významné části systému, na historii a současnost Informačního systému Masarykovy univerzity.

Celý rozhovor naleznete zde.

10. února 2008

« Barevné skenování ručně psaných písemek (10. 2. 2008 00:00) | MU otevřela pro uchazeče o studium internetová diskusní fóra » (10. 2. 2008 05:42)