Systém na odhalování plagiátů Masarykovy univerzity již může využívat 17 škol

Novinky – plagiáty
Nesmírný zájem i pozitivní ohlasy veřejnosti dlouhodobě vyvolává aktivní přístup veřejných, ale i soukromých nebo zahraničních, vysokých škol k problematice plagiátorství. Přes dvacet vysokých škol je zapojeno v projektu Národní registr VŠKP a systém na odhalování plagiátů podporovaném Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, který byl uveden do provozu 16. května 2008.

Bližší informace najdete v tiskové zprávě.

Zajímá-li Vás, co vysílají televizní média nebo píše tisk, můžete nahlédnout do rubriky Napsali o is.muni.cz.
Za nejzajímavější považujeme například:
Rozhovor na ČT1 Dobré ráno,
Reportáž televize Prima,
Článek v iDNES: Vysoké školy zahájily boj s plagiátory pomocí počítačů,
Článek v Respektu: Diplomka: Zn. levně
a další.

20. června 2008

« Webová verze semináře o autorském zákoně (JUDr. R. Polčák, Ph.D.) (7. 6. 2008 05:49) | Trendy počtu podaných přihlášek » (20. 6. 2008 05:00)