Kontrola studia: barvy ve sloupci hodnocení

Novinky

Aplikace Kontrola studia, která umožňuje studijním referentkám a referentům prověřit splnění všech předmětů a podmínek pro úspěšné ukončení studia studenta, byla nyní pro zpřehlednění doplněna novou barvou. Do sloupce hodnocení byla přidána světle modrošedá barva, která má usnadnit orientaci v plnění povinností studenta. Tato barva vyjadřuje situaci, kdy je předmět ukončen neúspěšně v tomto období, avšak byl úspěšně ukončen v nějakém z následujících období. Při této příležitosti byly upraveny (ztlumeny) i původní barvy.

Popisek s vysvětlením toho, co znamenají jednotlivé barvy mohou referenti najít v Kontrole studia pod odkazem "Legenda k barvám a poznámkám" pod tabulkou se známkami.

Kontrola studia: barvy ve sloupci hodnocení

Obr. 1: Barvy ve sloupci hodnocení a jejich význam.

10. listopadu 2009

« Kontrola plagiátů vůči některým zdrojům na Internetu (10. 11. 2009 00:00) | Nová verze Vývěsky v IS MU » (10. 11. 2009 05:42)