Zjednodušení tisku sylabů absolvovaných předmětů

Novinky

Pokud student nebo absolvent Masarykovy univerzity studuje jinou vysokou školu, často se zajímá o uznání předmětů, které již absolvoval během studia na Masarykově univerzitě. Běžnou součástí žádosti o uznání předmětů je kopie sylabů absolvovaných předmětů. Uživatelé Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) nyní mají k dispozici praktickou pomůcku, která tisk sylabů zjednodušuje. Vývojový tým IS MU poskytl uživatelům nový nástroj, s jehož pomocí lze jednoduše a rychle najít, i vytisknout, všechny sylaby absolvovaných předmětů studenta/absolventa. Pokud student/absolvent žádá o uznání předmětů na jiné škole, může si sylaby předmětů vytisknout ze systému sám, nebo požádat o tisk studijní oddělení.

Sylaby všech odstudovaných předmětů se zobrazí referentce studijního oddělení po kliknutí na odkaz "Sylaby absolvovaných předmětů" (Studijní → Kontrola studia). Referentka studijního oddělení všechny sylaby vytiskne přímo z prohlížeče. Rychlost operace závisí na počtu vypisovaných předmětů. Student si naopak může stejný přehled nechat zobrazit v aplikaci "Zapsané předměty a získané známky" (Student → Zapsané předměty a získané známky → Sylaby absolvovaných předmětů).

Tento odkaz ocení nejen referentky studijního oddělení, ale také samotní studenti/absolventi, kteří si ušetří čas nutný na dohledání jednotlivých sylabů.

11. února 2011

« Tržiště práce - pracovní příležitosti pro studenty (11. 2. 2011 05:00) | Evidujte docházku studentů přímo v Záznamníku učitele » (28. 2. 2011 00:00)