Nový projekt Repozitar.cz

Novinky – plagiáty

Kromě projektu Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) řeší Vývojový tým i další projekty, například projekty zaměřené na boj proti plagiátorství. Vyvinul tak systémy Theses.cz a Odevzdej.cz, které slouží nejen vysokým školám. Patnáct vysokých škol se dohodlo na spolupráci v projektu Meziuniverzitní síť technických a metodických opatření na ochranu proti plagiátorství, a tak se nyní vývojáři pouští do vývoje nového systému Repozitar.cz, který je jedním z mnoha cílů projektu. Záměrem je vytvořit úložiště odborných publikací a zaměstnaneckých děl spolu s dalšími službami, včetně režimu zpřístupňování děl, vyhledávání podobných textů a porovnávání s dalšími dokumenty.

Více informací o projektu v tiskové zprávě.

28. února 2011

« Historie změn publikačních záznamů (28. 2. 2011 05:00) | Kontextová nápověda » (21. 3. 2011 00:00)