Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
This blog is written by
PhotographsFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Old posts
Category
Blog owners: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Right to read: anyone on the Internet, a specific group of users: FI:CVT FI
Right to post comments: a specific group of users: FI:CVT FI
21. 10.
2011

Open space konference o e-learningu IS MU

  • RSS
Interesting | 1 | 1
Novinky – e-learning

Ve čtvrtek 15. září 2011 se v nových prostorách Knihovny UKB konala Open space konference o e-learningu IS MU, v rámci které připravili pracovníci uživatelské podpory IS MU pro účastníky bohatý program. Učitelé se mohli nechat inspirovat prezentacemi výsledků spolupráce učitelů se Servisním střediskem pro e-learning MU a e-techniky.

Díky netradičnímu "open space" formátu měli učitelé možnost navštívit také otevřená tematická stanoviště s praktickými ukázkami práce s e-learningovými nástroji IS MU, vyzkoušet si práci s ISem a individuálně konzultovat možnosti nasazení konkrétních e-learningových pomůcek dle jejich didaktického záměru. Část konference byla věnována také Elportálu, autorskému zákonu v souvislosti s využíváním cizích děl při výuce a postupům při kontrole podobnosti studentských prací. Na praktickém workshopu se mohl každý účastník zdokonalit ve vybraných aplikacích IS MU nebo také ve tvorbě prezentací (MS PowerPoint).

Další informace včetně fotogalerie naleznete na stránkách konference.

Konference byla organizována v rámci projektu Systém vzdělávání pro inovaci studijních programů s podporou IT, který je spolufinancován z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (Evropský sociální fond) a ze státního rozpočtu ČR.

21. října 2011

Not read yet0 commentspermalink
« Historie operací nad úložištěm souborů (21. 10. 2011 12:36) | IS MU v komiksech na výstavě Labyrint poznání » (21. 10. 2011 12:48)

No comments have been posted yet.