S interaktivní Klárou se seznámilo více jak 50 tisíc návštěvníků

Novinky

Koncem září skončila v Technickém muzeu v Brně výstava Labyrint poznání, která prezentovala brněnské státní vysoké školy. Na výstavě nechyběl ani Informační systém Masarykovy univerzity, který byl představen v rámci expozice Fakulty informatiky.

Od října 2011 mohlo více jak 50 tisíc návštěvníků Technického muzea poznat, jak Informační systém usnadňuje studentům život na Masarykově univerzitě. V zábavné komiksové prezentaci na dotykové obrazovce se návštěvníci setkali se studentkou Klárou ISovou a jejími příběhy.

S koncem výstavy však Klára neupadla v zapomnění, stále se s ní můžete setkat on-line na adrese http://is.muni.cz/klara/.

Obr. 1: Prezentace se přehrávala na dotykové obrazovce.

Obr. 2: Návštěvníci si sami vybírali, který příběh chtějí vidět.

O výstavě jsme vás již informovali v novince IS MU v komiksech na výstavě Labyrint poznání.

20. listopadu 2012

« Změna přihlašování do IS MU (8. 10. 2012 12:20) | Statistika zkoušení v IS MU za období jaro 2012 » (20. 11. 2012 13:39)