Instrukce učitele k předmětové anketě

Novinky

Nedávno jsme Vás v novince Odpovědi z předmětové ankety v nové podobě informovali o novém způsobu předávání výsledků předmětové ankety učitelům v Informačním systému Masarykovy univerzity (IS MU). Vývojový tým IS MU pokračuje v úpravách předmětové ankety i nadále a nově nabízí možnost zadání instrukcí učitele k anketě.

Instrukce se mohou týkat např. názoru studentů na nová skripta či organizaci výuky a vztahují se vždy k danému sběru. Učitel tak může získat důležitou zpětnou vazbu ke konkrétním tématům ze své výuky. Při zadávání instrukcí pro další sběr ankety lze již jednou zadané instrukce zkopírovat.

Obr. 1: Aplikace pro zadání instrukcí.

Studentům se instrukce zobrazí při vyplňování ankety před volnou odpovědí.

Obr. 2: Zobrazení instrukcí v anketě.

Aplikace je dostupná přes Osobní administrativa -> Učitel -> Studenti .. Instrukce studentům.

Více informací o anketě naleznete v těchto nápovědách:
Anketa (pro studenty)
Studentská předmětová anketa (pro učitele)

23. září 2013

« 3. ročník Open space konference o e-learningu IS MU (4. 9. 2013 09:39) | Rekord počtu operací v IS MU a počtu uživatelů během 5 minut » (23. 9. 2013 11:06)