Burza zkušebních termínů

Novinky

Na základě úspěchu již zavedené aplikace pro výměnu seminárních skupin (informovali jsme vás v novince Burza seminárních skupin) vytvořil Vývojový tým Informačního systému MU (IS MU) obdobnou aplikaci pro výměnu zkušebních termínů.

Na konci semestru se studenti přihlašují ke zkušebním termínům, které pro ně vypsali učitelé studovaných předmětů. U některých předmětů jsou ale zkušební termíny rychle rozebrány a na studenty tak nemusí zbýt vhodný termín. Nyní si mohou zkušební termíny snadno vyměnit na burze. V ní student vidí přehled inzerátů, které poptávají jeho termín, a může na ně reagovat.

Obr. 1: Výměna zkušebního termínu.

Student si také může snadno založit inzerát vlastní, který zveřejní všem studentům předmětu, nebo jej ponechá nezveřejněný pro výměnu s konkrétním spolužákem.

Obr. 2: Založení nového inzerátu.

Uživatelé tuto aplikaci naleznou v Osobní administrativa → Student → Konec semestru .. Burza zkušebních termínů.

Podrobnější návod k aplikaci naleznete v Nápovědě.

20. listopadu 2013

« Evidence mezinárodních studijních programů v Úřadovně (20. 11. 2013 13:15) | Nejčastěji zapisované předměty » (13. 12. 2013 13:05)