Nová evidence státních závěrečných zkoušek

Informačně přínosné | 1 | 1
Novinky

Vývojový tým Informačního systému MU (IS MU) zveřejnil novou agendu pro evidenci termínů státních závěrečných zkoušek (SZZ). Dosud fakulty vypisovaly termíny pomocí zkušebních termínů nebo rozpisů témat, které ale neumožňují evidenci údajů specifických pro SZZ. Cílem nové agendy je tedy sjednotit formu evidence a zveřejňování termínů a nabídnout další funkce pro snazší organizaci SZZ.

Nová agenda umožňuje vypsat termíny SZZ a přiřadit jim členy komise či obory. Studenty lze přihlásit na konkrétní čas nebo je přihlásit k jednomu času, pokud se jedná o hromadný termín. Dostupná je i možnost hromadného importu či exportu termínů. Agenda umožňuje také vytvořit harmonogram ve formátu PDF nebo s předvyplněnými údaji přejít do aplikace pro tisk protokolu o SZZ.

Obr. 1: Vypsaný termín SZZ.

Přístup k agendě se liší podle role uživatele:

Studijní oddělení -> Závěrečná práce a Závěrečná zkouška .. Termíny státní závěrečné zkoušky

Student -> Závěr studia .. Termíny státní závěrečné zkoušky

Pro členy komise je aplikace dostupná přes:

Studium -> Státní závěrečná zkouška .. Termíny státní závěrečné zkoušky

2. června 2014

« Ohlédnutí za rokem 2013 (15. 5. 2014 13:55) | Studenti nominují vynikající pedagogy » (2. 6. 2014 12:38)