Prázdninový příběh e-techniků

Vtipné | 1 | 1
Novinky – e-learning

Tým e-techniků Vývojového týmu Informačního systému MU (IS MU) připravil spolu se Servisním střediskem pro e-learning komiks, kterým zvou všechny vyučující ke spolupráci během prázdnin. Komiks je zveřejněn nejen na stránce Elportálu, ale je vyvěšen ve formě plakátů i na všech fakultách MU. Pokud přemýšlíte o začlenění e-learningu do výuky, tak neváhejte a kontaktujte e-techniky na adrese etech@fi.muni.cz!

« Podávání žádosti o autorský výtisk v univerzitním repozitáři (10. 7. 2014 12:08) | Změna chování atributu usnadní vypsání předmětu » (1. 9. 2014 10:03)