Nová podoba přehledu harmonogramů období

Novinky

Uživatelé Informačního systému MU (IS MU) naleznou všechny důležité termíny semestru (registrace a zápis předmětů, zkouškové období apod.) v harmonogramech období fakult. Dříve si uživatelé zobrazovali buď výpis harmonogramu vybrané fakulty nebo souhrnný přehled harmonogramů napříč univerzitou. Nově se tyto výpisy sjednotily do jedné podoby. Vývojový tým IS MU také implementoval nový design aplikace pro lepší orientaci v datech a doplnil zobrazení harmonogramu v grafu. V harmonogramu byly navíc rozšířeny rubriky týkající se podávání přihlášek ke státní závěrečné zkoušce (SZZ) a období SZZ.

V aplikaci Přehled harmonogramu období fakult se uživateli přednostně zobrazí harmonogram fakulty, pod kterou spadá. Dále si může přidat harmonogramy fakult, které ho zajímají. Aktuálně probíhající termíny jsou v tabulce zvýrazněny.

Obr. 1: Harmonogram období vybraných fakult.

Jednotlivé termíny v harmonogramu lze znázornit také graficky, včetně informace, kolik dní do vybraného termínu zbývá.

Obr. 2: Znázornění termínů v grafu.

Aplikace je dostupná přes Osobní administrativa -> Předměty -> Přehled harmonogramů období fakult.

« Export odpovědí z Odpovědníků (8. 12. 2014 14:03) | Celkové procento a jiné změny v systémech na odhalování plagiátů » (11. 12. 2014 10:38)