FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

Inspirativní postery k elektronickému zkoušení v IS MU

Novinky – e-learning

Tým Servisního střediska pro e-learning ve spolupráci s e-techniky připravil pro 5. Open space konferenci informační postery, které se vztahují k elektronickému zkoušení v Informačním systému MU (IS MU).

Smyslem posterů je přitažlivou formou znázornit a seznámit uživatele se zajímavostmi, procesy, i možnostmi, které s využitím aplikace Odpovědníky v IS MU ve výuce souvisejí. Zajímáte-li se o tuto problematiku, pak si můžete prohlédnout a inspirovat se postery s následujícími tématy:

• Otázky z různých oborů
  • Variabilita využití odpovědníků v IS MU
  • Proces skenování testů
  • Jak funguje elektronické testování
  • Jak získat data z IS MU pro analýzu odpovědí studentů
  • Tradiční testy vs. skenované testy do IS MU

Obr. 1: Informační poster zachycující proces skenování testů.

Všechny postery jsou dostupné na Elportálu: http://is.muni.cz/elportal/prezentace/postery/index.pl.

Pokud máte zájem o více informací nebo zvažujete zavést elektronické zkoušení do výuky, kontaktujte e-techniky na adrese etech@fi.muni.cz.

O možnostech elektronického zkoušení jsme vás informovali v novinkách Export odpovědí z Odpovědníků, Novinky v e-learningových aplikacích nebo Počítání slov a znaků v odpovědnících a diskusních fórech.

« Microsoft Office pro zaměstnance i studenty MU (25. 3. 2015 12:57) | Přihlašování službou EduID v repozitáři vědeckých prací » (14. 4. 2015 10:44)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 25. 4. 2017 16:40, 17. (lichý) týden