FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

Rozpisy témat - hromadná manipulace

Novinky – e-learning

Do Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) přibyla nová funkce v agendě Rozpisy témat, která je nejvíce používaná jako rozcestník pro výběr témat závěrečných prací. Nyní lze hromadně povolit u přihlášených studentů, že mohou měnit název svého tématu, doplňovat anglický název nebo zadat, že se už chtějí hlásit k obhajobě. Tento krok by měl pomoci přenést zodpovědnost za správnost údajů z vedoucího na studenta a zajistit aktuálnost vložených informací.

Funkci může využít jak vedoucí pro hromadnou manipulaci se svými tématy, tak správce rozpisu, který tímto způsobem rychle provede potřebné nastavení místo vedoucích.

Obr. 1: Hromadné nastavení atributu v Rozpisu.

O agendě Rozpisy jsme vás informovali v novince Nová verze agendy Rozpisy témat.

« 6. ročník Open space konference o e-learningu IS MU (25. 11. 2015 10:48) | Náměty na cvičení pro děti předškolního věku » (17. 12. 2015 14:11)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 28. 5. 2017 22:19, 21. (lichý) týden