Výsledky průzkumu vizuálního stylu sad ikon v IS MU

Novinky
Na přelomu května a června 2016 se mohli uživatelé Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) prostřednictvím aplikace Průzkumy zasadit o nový vizuální styl používaných ikonek. V průzkumu hlasovalo celkem 2178 respondentů z řad studentů, absolventů, vyučujících, zaměstnanců a jiných autentizovaných uživatelů IS MU.

Celkové výsledky shrnuje následující tabulka:

Tab. 1: Výsledky hlasování o návrzích.

Textové sdělení přidalo 4,4 % respondentů (96 odpovědí). Na nejčastěji pokládané dotazy v průzkumu našli respondenti a čtenáři odpovědi v příslušném diskusním fóru.

Obr. 1: Vítězný návrh ikonek.

Gratulujeme autorovi vítězného návrhu "A" Bc. Petru Vackovi, se kterým již Vývojový tým IS MU spolupracuje na vytvoření několika desítek dalších ikon.
Jednotlivé návrhy studenti vypracovali v rámci svého studia v Ateliéru grafického designu a multimédií na Fakultě informatiky MU.

Zbylé návrhy ikonek naleznete v příspěvku Průzkum nově připravovaných sad ikon v IS MU.
O aplikaci Průzkumy jsme informovali v příspěvku Nový nástroj Průzkumy pro tvorbu dotazníků.

« MU jako první škola v ČR spustila Interní registr smluv (4. 7. 2016 15:15) | On-line přípravné kurzy Lékařské fakulty slaví úspěch » (1. 8. 2016 11:52)