8. ročník Open space konference o e-learningu IS MU

Informačně přínosné | 1 | 1
Novinky – e-learning

Pracovníci Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) připravují již 8. ročník Open space konference o e-learningu IS MU. Konference se koná pod záštitou rektora MU doc. PhDr. Mikuláše Beka, Ph.D. a je určená pro učitele a doktorské studenty MU. Ústředním tématem tohoto ročníku konference bude smysluplný e-learning. Dozvíte se, které e-learningové aktivity dávají ve výuce smysl vyučujícím z různých fakult a zda mají očekávaný efekt na studenty. Opět budou prezentovat odborníci a učitelé, kteří mají zkušenosti z praxe. Konference si zachová formát „otevřeného prostoru“ a znovu bude příležitostí k setkání s kolegy, ke konzultaci dotazů a porovnání zkušeností.

Termín: 14. únor 2018

Místo: Fakulta informatiky Masarykovy univerzity

Web konference: http://elportal.cz/osk2018/

Obr. 1: Fotografie ze 7. ročníku konference.

Učitelé a doktorští studenti se dozví něco nového o:
  • videích, která dávají slabším studentům šanci dohnat ostatní studenty a předmět úspěšně dokončit,
  • vyhodnocování obtížnosti testů a důvodech k revizi otázek,
  • tom, co přináší pravidelné průběžné testování studentům a co učiteli,
  • krátkých Skype videokonferencích s experty v hodinách,
  • multimédiích, která dokáží zpřístupnit cenné sbírky i velkému množství studentů,
  • tom, zda se vyplácí příprava interaktivní osnovy.

Přihlášení na konferenci je zdarma a probíhá prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách konference.

Na Vaši účast se těší tým Informačního systému Masarykovy univerzity.

« Kompletní inovace rozcestníku Student (12. 2. 2018 16:55) | Hromadné e-maily pro uchazeče v nové podobě » (5. 4. 2018 11:26)