Představení Informačního systému MU na konferenci ICTE´2006

Novinky

Letos poprvé jsme se účastnili konference ICTE´2006, která se konala v Rožnově pod Radhoštěm ve dnech 5. až 7. září 2006. Konference ´Informační a komunikační technologie ve vzdělávání´ se zaměřuje na efektivní využívání informačních a komunikačních technologií ve vzdělávání.

Příspěvek "Development of e-learning and its integration into Masaryk university Information system", jehož záměrem bylo představit e-learning na MU aplikovaný pomocí Informačního systému MU v celé šíři devíti fakult a čtyřicetitisíci uživateli s přínosy, které univerzitě a studentům přináší, přednesla Bc. Andrea Šikulová, zástupkyně týmu IS MU pro oblast uživatelské podpory.

Celý příspěvek je Development of E-learning and Its Integration into Masaryk University Information system.

12. října 2006

« Elportál - e-learning na Masarykově univerzitě (12. 10. 2006 00:00) | Nová e-přihláška: přijímací řízení pro 2007/2008 otevřeno » (7. 11. 2006 00:00)