Elportál zveřejnil publikaci ze světa řízení lidských zdrojů

Zajímavé | 1 | 1
Novinky – e-learning

Univerzitní e-learningový portál Masarykovy univerzity (MU) Elportál aktualizoval elektronickou publikaci Pojmy z řízení lidských zdrojů a psychologie práce, která je značně rozšířená oproti prvnímu vydání.

Slučuje a propojuje obsah tří knih: Výkladového slovníku řízení lidských zdrojů a dvou dílů Encyklopedie psychologie práce. Online encyklopedie Pojmy z řízení lidských zdrojů a psychologie práce je publikace umožňující vyhledávat výklady téměř 450 pojmů využívaných v řízení lidských zdrojů, psychologii práce, personalistice a příbuzných oborech.

Obr. 1: Ukázka z publikace Pojmy z řízení lidských zdrojů a psychologie práce.

Publikaci využívají k výuce studenti předmětů ESF:MPH_RLIZ Řízení lidských zdrojů a FSS:PSY409 Psychologie organizace.

Další zajímavé publikace lze najít na Elportálu.

« Aplikace, která pomůže studentům k červenému diplomu? (5. 4. 2018 11:32) | Konec nečitelnému textu při kopírování z jiného zdroje » (15. 8. 2018 14:45)