Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
This blog is written by
PhotographsFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Old posts
Category
Blog owners: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Right to read: anyone on the Internet, a specific group of users: FI:CVT FI
Right to post comments: a specific group of users: FI:CVT FI
21. 12.
2005

Informační systém MU prezentován na konferenci Databázový svět 2005

  • RSS
Not rated yet.
Novinky
Na konci roku 2005 se na zlínské Univerzitě Tomáše Bati konala největší odborná konference z oblasti počítačových databází Databázový svět 2005. Vedle novinek a technických řešení velkých komerčních producentů databázových systému na této konferenci zazněly také zkušenosti s vynikajícími technickými vlastnostmi Informačního systému MU, které byly v posledních obdobích do systému přidány. Přínos technologického zázemí IS MU v produkčním provozu jiných typů informačních systémů tak potvrzuje také tento zájem odborné veřejnosti o praktické zkušenosti, které nejsou dosud v akademickým prostředí obvyklé. Masarykova univerzita se proto stala jediným nekomerčním přednašejícím v rámci nabitého programu.

21. prosince 2005

Not read yet0 commentspermalink
« Informační systém MU nasadil ve svých aplikacích novou generaci serverů (21. 12. 2005 00:00) | Modernizace elektrické sítě napájející IS MU » (21. 12. 2005 05:42)

No comments have been posted yet.