Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
This blog is written by
PhotographsFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Old posts
Category
Blog owners: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Right to read: anyone on the Internet, a specific group of users: FI:CVT FI
Right to post comments: a specific group of users: FI:CVT FI
2. 10.
2008

Další vysoké školy se zapojují do odhalování plagiátorství

  • RSS
Not rated yet.
Novinky – plagiáty

K odhalování plagiátorství mezi závěrečnými bakalářskými a diplomovými pracemi se k sedmnácti vysokým školám, zapojeným do projektu Národního registru VŠKP a systému na odhalování plagiátů, připojily další vysoké školy. Projekt Theses.cz byl spuštěn na adrese Vysokoškolské závěrečné práce.

Připojily se dvě soukromé vysoké školy Vysoká škola finanční a správní a Brno International Business School a učinily tak bezprostředně po spuštění systému Theses.cz. Podrobnosti o systému Theses.cz naleznete v několika publikovaných článcích.
Podobně se velmi brzy nato rozhodla připojit i první slovenská univerzita Ekonomická univerzita v Bratislavě.

Postupně se do odhalování plagiátorství zapojují další vysoké školy z řad veřejných, státních, zahraničních vysokých škol a původně národní projekt tak přesáhl hranice České republiky a stal se projektem mezinárodním.

2. října 2008

Not read yet0 commentspermalink
« Obchodní centrum MU rozšiřuje nabídku (24. 7. 2008 00:00) | Fakultní prezentace pro vyučující o e-learningu, multimédiích a Obchodním centru MU » (2. 10. 2008 05:00)

No comments have been posted yet.