Deníček: Co je nového v IS MU?

RSS Provozovatelé, vývojáři a další pracovníci okolo IS MU se budou snažit sem psát o nových věcech, změnách, opravách apod. v systému. Budou psát o věcech, které se nějak dotýkají uživatelů. I když se budou snažit psát tak, aby uživatelé obsahu sdělení rozuměli, nebude možné pochopit vše. Zvláště pak vyjádření o aplikacích, ke kterým všichni uživatelé nemají přístup. Nepředpokládáme, že všichni budou tento blog číst. Je jen pro zájemce. Neočekávejte prosíme dlouhé příspěvky obsahující úvahy, buďte připraveni na krátká oznámení.
Vlastníci blogu: FI:E-technici, FI:IS-technici, FI:servistech, FI:Vývojový tým IS MU, Ing. Jitka Brandejsová, 2893, doc. Ing. Michal Brandejs, 2116
Starší příspěvky
Kategorie
Vlastníci blogu: FI:E-technici, FI:IS-technici, FI:servistech, FI:Vývojový tým IS MU, Ing. Jitka Brandejsová, 2893, doc. Ing. Michal Brandejs, 2116
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu
19. 3.
2021

Vylepšení v agendě Termíny státních závěrečných zkoušek

  • RSS
Dosud nehodnoceno.
Mgr. Dana Kozlová (CVT FI MU), učo 135399
referent
Přinášíme několik novinek z agendy Termíny SZZ.
 
  1. Doplnili jsme možnost obnovení stránky v aplikaci pro vyplňování průběhu zkoušky, jeho potvrzování a pro tajné hlasování komise o výsledku doktorské zkoušky. Zde je potřeba typicky znovu načíst stránku pro kontrolu, kdo již odhlasoval nebo potvrdil průběh. (Nedoporučujeme obnovovat stránku pomocí klávesy F5.)
  2. Pro doktorské termíny jsme změnili pořadí částí zkoušky v aplikaci pro hlasování, vyplňování a potvrzování průběhu. Nejprve se vypisuje předmět zkoušky a teprve pod ním obhajoba dizertační práce.
  3. Přidali jsme neveřejnou poznámku u studenta. Zobrazit ji mohou pouze členové komise a osoby s právem na editaci termínů.
  4. Doplnili jsme nový filtr „k potvrzení“ pro výběr termínů vč. těch, které se konaly v minulosti, ale ještě je možné do nich zasahovat.
Připomínáme, že jsme vytvořili k agendě několik videonávodů, které najdete v Nápovědě.
Nedávno jsme přidali videa s postupem hlasování v tajné volbě u státních doktorských zkoušek.Dosud nečteno0 komentářůpermalink
« E-výpis známek ze studia nebo sylabů absolvovaných předmětů (2. 3. 2021 21:21) | Bankovní identita a propojení s IS MU » (24. 3. 2021 14:33)

Zatím žádné komentáře.