Deníček: Co je nového v IS MU?

RSS Provozovatelé, vývojáři a další pracovníci okolo IS MU se budou snažit sem psát o nových věcech, změnách, opravách apod. v systému. Budou psát o věcech, které se nějak dotýkají uživatelů. I když se budou snažit psát tak, aby uživatelé obsahu sdělení rozuměli, nebude možné pochopit vše. Zvláště pak vyjádření o aplikacích, ke kterým všichni uživatelé nemají přístup. Nepředpokládáme, že všichni budou tento blog číst. Je jen pro zájemce. Neočekávejte prosíme dlouhé příspěvky obsahující úvahy, buďte připraveni na krátká oznámení.
Vlastníci blogu: FI:E-technici, FI:IS-technici, FI:servistech, FI:Vývojový tým IS MU, Ing. Jitka Brandejsová, 2893, doc. Ing. Michal Brandejs, 2116
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu

Implementace nového Studijního a zkušebního řádu v IS MU

Informačně přínosné | 4 | 4
doc. Ing. Michal Brandejs, CSc. (CVT FI MU), učo 2116
Vážení,

od 1. 2. 2012 vstupuje v platnost nový Studijní a zkušební řád (SZŘ). Odkaz na celý text najdete vždy v ISu následovně:

Studium -> Informace: Studijní a zkušební řád Masarykovy univerzity (česky)
Současně byl zveřejněn i výklad nového SZŘ. Výklad najdete v ISu vždy takto:
Nápověda -> Student: Výklad Studijního a zkušebního řádu pro studenty
K dispozici je rovněž SZŘ s vyznačenými změnami:
Studium -> Informace: Studijní a zkušební řád Masarykovy univerzity (s vyznačenými změnami, česky)

Nejdůležitější změna z pohledu ISu:

• Vstupují v platnost nová pravidla zápisu do semestru. Citaci příslušného odstavce SZŘ najdou studenti přímo v aplikaci:
    Student -> Žádost o zápis do semestru
  • Změny v nároku na druhý opravný termín nastanou až od předmětů poprvé zapsaných do semestru jaro 2013. Více ve Výkladu SZŘ.

Michal Brandejs
za provozovatele IS MU

« Zrychlení načítání stránek ISu (20. 1. 2012 16:31) | Nový způsob udržování aktuálních inzerátů na Vývěsce » (1. 2. 2012 10:37)