Deníček: Co je nového v IS MU?

RSS Provozovatelé, vývojáři a další pracovníci okolo IS MU se budou snažit sem psát o nových věcech, změnách, opravách apod. v systému. Budou psát o věcech, které se nějak dotýkají uživatelů. I když se budou snažit psát tak, aby uživatelé obsahu sdělení rozuměli, nebude možné pochopit vše. Zvláště pak vyjádření o aplikacích, ke kterým všichni uživatelé nemají přístup. Nepředpokládáme, že všichni budou tento blog číst. Je jen pro zájemce. Neočekávejte prosíme dlouhé příspěvky obsahující úvahy, buďte připraveni na krátká oznámení.
Vlastníci blogu: FI:E-technici, FI:IS-technici, FI:servistech, FI:Vývojový tým IS MU, Ing. Jitka Brandejsová, 2893, doc. Ing. Michal Brandejs, 2116
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu

Pořadí v časové soutěži

Informačně přínosné | 4 | 6
RNDr. Hana Bydžovská, Ph.D. (CVT FI MU), učo 139544
student
Připravili jsme pro studenty novou aplikaci Pořadí v registraci předmětů a seminárních skupin.

Pokud probíhala časová soutěž, pak aplikace studentovi ukazuje pořadí, kterého dosáhl
při registraci předmětů, přihlašování do seminárních skupin nebo při přihlašování ke zkušebním
termínům. Toto pořadí aplikace stanovuje pouze vzhledem k časové známce, nebere do úvahy
přednosti studentů.