Deníček: Co je nového v IS MU?

RSS Provozovatelé, vývojáři a další pracovníci okolo IS MU se budou snažit sem psát o nových věcech, změnách, opravách apod. v systému. Budou psát o věcech, které se nějak dotýkají uživatelů. I když se budou snažit psát tak, aby uživatelé obsahu sdělení rozuměli, nebude možné pochopit vše. Zvláště pak vyjádření o aplikacích, ke kterým všichni uživatelé nemají přístup. Nepředpokládáme, že všichni budou tento blog číst. Je jen pro zájemce. Neočekávejte prosíme dlouhé příspěvky obsahující úvahy, buďte připraveni na krátká oznámení.
Vlastníci blogu: FI:E-technici, FI:IS-technici, FI:servistech, FI:Vývojový tým IS MU, Ing. Jitka Brandejsová, 2893, doc. Ing. Michal Brandejs, 2116
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu

Snadné zasílání e-mailů skupinám studentů pro garanty programu

Informačně přínosné | 1 | 1
RNDr. Tomáš Obšívač (CVT FI MU), učo 60675
garant programu

Občas je potřeba předat důležité informace studentům e-mailem. Letos, kvůli
rychle se měnícím mimořádným opatřením během začátku podzimního semestru, to byl
prakticky jediný způsob, jak přímo studentům sdělit, jaký režim výuky je čeká.
Nejednalo se přitom o informace stejné pro všechny. Lišily se zejména podle
programu studia a ročníku. V aplikaci Manažerská dat programu proto vznikla pro
garanty nová funkce "Zvolit adresáty hromadného dopisu". Garant tak může snadno
vybrat studenty zvolených plánů programu, zapsané do určitého semestru studia a
případně je dále filtrovat i podle aktivnosti jejich studia. S vybranými
studenty pak přejde do standardní aplikace Hromadný e-mail, odkud jim dopis
zašle.

Vylepšení v agendě Garant

Informačně přínosné | 1 | 1
Mgr. Dana Kozlová (CVT FI MU), učo 135399
garant programu
  • Do informací o programu bylo přidáno tlačítko na tisk výsledků předmětové ankety a odkaz na jejich zobrazení v aplikaci.
  • V manažerských datech byl zveřejněn nový typ grafu "Studenti v čase" zobrazující počty studií po měsících, zvlášť pro každý imatrikulační ročník.
  • Nově je možné hromadně obeslat nejen osoby v programových, resp. oborových radách, ale také garanty povinných a povinně-volitelných předmětů.
  • Hromadně lze také obeslat školitele u doktorských programů.