Deníček: Co je nového v IS MU?

RSS Provozovatelé, vývojáři a další pracovníci okolo IS MU se budou snažit sem psát o nových věcech, změnách, opravách apod. v systému. Budou psát o věcech, které se nějak dotýkají uživatelů. I když se budou snažit psát tak, aby uživatelé obsahu sdělení rozuměli, nebude možné pochopit vše. Zvláště pak vyjádření o aplikacích, ke kterým všichni uživatelé nemají přístup. Nepředpokládáme, že všichni budou tento blog číst. Je jen pro zájemce. Neočekávejte prosíme dlouhé příspěvky obsahující úvahy, buďte připraveni na krátká oznámení.
Vlastníci blogu: FI:E-technici, FI:IS-technici, FI:servistech, FI:Vývojový tým IS MU, Ing. Jitka Brandejsová, 2893, doc. Ing. Michal Brandejs, 2116
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu
1 2 3 »

Výběr členů programových a oborových rad

referent proděkan
Aplikace Výběr osob nově nabízí výběrové kritérium Členové programových a oborových rad studijních programů fakulty, pomocí kterého  lze vybrat členy jedné, více nebo všech fakultních rad, a následně je např. obeslat hromadným e-mailem.

Pro obeslání členů jedné konkrétní rady navíc přibyla ikonka panáčka "vybrat osoby v radě" v detailu programové rady.

Lidé… Kontakty → Výběr osob

Výběr garantů studijních programů

referent proděkan
V aplikaci Výběr osob jsme rozšířili výběrová kritéria Garanti studijních programů fakulty a Zástupci garantů studijních programů fakulty. Nově je možné výběr omezit pouze na zvolené programy.

Lidé… Kontakty → Výběr osob

Anglická varianta hromadného e-mailu

referent proděkan

Implementovali jsme možnost zadat text hromadného e-mailu zvlášť v anglické
variantě. Adresát následně dopis obdrží v jazyce, do kterého má přepnutý IS.
V obou jazykových verzích je možné zadat rovněž odlišnou variantu textu pro ženy
a muže.

Kontrola harmonogramu období

referent proděkan
Kromě sjednocení a designových úprav výpisu harmonogramu období fakult, které jsme zveřejnili již před časem, byly implementovány nové kontroly, které zajišťují zadávání dat dle pravidel MU. Týkají se například stanovení data začátku výuky, délky trvání období zápisu předmětů apod. Podrobnější popis pravidel naleznete v Nápovědě.
1 2 3 »