Deníček: Co je nového v IS MU?

RSS Provozovatelé, vývojáři a další pracovníci okolo IS MU se budou snažit sem psát o nových věcech, změnách, opravách apod. v systému. Budou psát o věcech, které se nějak dotýkají uživatelů. I když se budou snažit psát tak, aby uživatelé obsahu sdělení rozuměli, nebude možné pochopit vše. Zvláště pak vyjádření o aplikacích, ke kterým všichni uživatelé nemají přístup. Nepředpokládáme, že všichni budou tento blog číst. Je jen pro zájemce. Neočekávejte prosíme dlouhé příspěvky obsahující úvahy, buďte připraveni na krátká oznámení.
Vlastníci blogu: FI:E-technici, FI:IS-technici, FI:servistech, FI:Vývojový tým IS MU, Ing. Jitka Brandejsová, 2893, doc. Ing. Michal Brandejs, 2116
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu

Vylepšení přehledu oborových rubrik k oborům přijímacího řízení

Zajímavé | 1 | 1
Mgr. Dana Kozlová (CVT FI MU), učo 135399
referent
Aplikace Přehled oborových rubrik k oborům přijímacího řízení získala novou podobu.
Kromě kompletního výpisu nastavených rubrik pro vybraný běh přijímacího řízení na dané fakultě, umožňuje nově i přehledné zobrazení anglických popisů rubrik. U každého oboru/plánu rovněž vypisuje i typy elektronicky sbíraných dokumentů s datem, do kdy je možné je vkládat.

Aplikace je dostupná především pracovníkům studijních oddělení přes:
Přijímací řízení → Kontrola/přehled rubrik sbíraných v e-přihlášce

Výběr studentů dle místa a termínu výuky

Zajímavé | 1 | 1
Mgr. Dana Kozlová (CVT FI MU), učo 135399
správce
Do aplikace Výběr osob jsme přidali nové výběrové kritérium
Studenti mající výuku ve vybraných místnostech během vybraného časového intervalu.

Vybrané osoby je následně možné např. obeslat hromadným e-mailem.

Lidé… Kontakty → Výběr osob