IS po kapkách

RSS V tomto blogu budou postupně přibývat připomínky novějších i starších vlastností ISu. Pod 'celý příspěvek' najdete odkaz do Nápovědy s podrobným vysvětlením.

Máte-li přístup do IS MU, čtěte blog v něm (IS vám eviduje, co jste již četli).

Máte-li nejasnost k čemukoliv v ISu, je vám k dispozici tým istechniků na adrese istech@fi.muni.cz – uvítáme Váš dotaz!

IS po kapkách je provozován i formou prezentace (slajdy) na chodbách několika fakult a prostřednictvím virtuálního monitoru.

Vlastníci blogu: Mgr. Filip Daněk, 172518, Mgr. Jitka Daňková, 173357, RNDr. Miroslava Misáková, 2660
Právo číst: kdokoliv v Internetu

Jak se u zápisu předmětů počítá, kdo se vejde do limitu?

Zajímavé | 2 | 2
Mgr. Jitka Daňková (CVT FI MU), učo 173357
pořadí   Jak se u zápisu předmětů počítá, kdo se vejde do kapacitního limitu?
  1. Limit zabírají všichni, kdo mají předmět už zapsaný (autozápisem nebo přes Studijní oddělení).
  2. Následné pořadí IS přidělí těm, kdo předmět opakují.
  3. Poté mají přednost studenti Mateřských oborů – viz údaj v Katalogu.
« Jak zjistím, které předměty mi ještě chybí k zisku diplomu? (9. 9. 2009 23:07) | Studentům vyšších ročníků začíná registrace dříve? » (13. 9. 2009 18:54)