Školské zápisky - Filip Štefaňák

RSS Toto je študijná verzia môjho blogu. Klasický blog mám na http://isamaru.blog.cz/ uvidíme ako dlho tam vydrží.
FotografieMgr. Filip Štefaňák, 256402
Doporučuji ke čtení
Vlastníci blogu: Mgr. Filip Štefaňák, 256402
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv v Internetu

Trolls

Mgr. Filip Štefaňák (abs FI MU), učo 256402
4chan week

V miere ako žiadna iná sociálna sieť na svete, je 4chan plný cynizmu a prejavov bezohľadnosti.

Úprimné slová tam nič neznamenajú a trollovia sa okamžite chytia čohokoľvek a úplne to otočia. Prosby, žiadosti o pochvalu, pozornosť, či jednoduchú láskavosť v podobe napr. nejakého obrázku sú tvrdo opätované nezáujmom. Je to prirodzené, pretože pri všetkej tej anonymnosti skutočne nejde rozoznať, či je vôbec pôvodná žiadosť skutočná. Tým skôr, že najväčší trollovia sami píšu čo najnaivnejšie žiadosti, len aby si mohli užiť reakcie. Kľúčom je teda ani na okamih neuveriť, že to, čo vidíme, je skutočné...

4chan: plný normálnych ľudí

Dosud nečteno  komentovat 0 komentářůpermalink
« Transformers (6. 8. 2009 23:08) | You have my sword! » (10. 8. 2009 22:24)