CVT FI

Novinky, zajímavosti a změny v provozu počítačů, počítačové sítě, prezentační a další techniky na FI MU. Další informace jsou dostupné v Technických informacích na webu fakulty.

Pro hlášení problémů prosím kontaktujte příslušnou sekci CVT FI.

Informace o aktuálních problémech naleznete na stránce o výpadcích.

Vlastníci blogu: FI:unix@fi, FI:CVT FI
Vlastníci blogu: FI:unix@fi, FI:CVT FI
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu

WiFi v budove A

Informačně přínosné | 6 | 6
Bc. Tomáš Fedor (abs FI MU), učo 410394
wifi
Posilnenie WiFi signálu v budove A. Update 1: Posilnenie WiFi signálu na 4.NP

V minulom príspevku sme vás informovali o príchode nového hardwaru. Nový hardware postupne konfigurujeme a umiestňujeme do jednotlivých miestností.

Pred začiatkom semestra sme stihli pripraviť a umiestniť niekoľko WiFi AP v budove A, ktoré pomôžu ku skvalitneniu výuky. WiFi AP sme zatiaľ umiestnili na 2. a 3. poschodie, ktoré dostatočne pokryjú miestnosti WiFi signálom. Momentálny počet osadených WiFi AP na jednotlivých poschodiach ešte nie je finálny a v priebehu semestra ho zvýšime.

Od začiatku semestra sme posilnili WiFi signál aj pred recepciou, v knižnici a v miestnosti A403, v ktorej prebieha výuka.

EDIT (13.04.2015): Posilnili sme WiFi signál 6 AP na 4. poschodí.

Postupne osadzujeme ďalšie WiFi AP na miesta, kde je signál slabý alebo žiaden. V prípade potreby posilnenia nedostatočného WiFi signálu na miestach s výukou alebo v prípade problémov s pripojením na WiFi nás prosím kontaktujte na emailovej adrese wifi@fi.muni.cz

Zmeny vo WiFi pokrytí budeme dopĺňať do tohto príspevku.

« Změna tiskového mezičlánku při povýšení Windows Serveru (10. 2. 2015 10:10) | Premenovanie WiFi siete eduroam-fi na eduroam » (30. 4. 2015 15:26)