Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 11. 6. 2020 08:15, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 30. 8. 2020

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Zajíčková
Email: kcstankova_brno@armadaspasy.cz

Nabídka zaměstnání

Inzerent: Armáda spásy v ČR, z.s.
Název pozice: sociální pracovník
Místo pracoviště Brno
Náplň práce: Co dělá pracovník „nízkoprahu“?
- prostřednictvím sociální práce pomáhá při řešení nepříznivé sociální situace klientů
- je v každodenním kontaktu s klienty individuálně i ve skupině v klubu, a v budoucnu v ulicích Brna
- vymýšlí a realizuje programy
- věnuje se administrativní činnosti
- podílí se na tvorbě pracovních metodik, síťování a prezentaci služby

Požadavky:

  • odborné vzdělání v oboru sociální práce dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách § 110 (min. VOŠ)
  • čistý trestní rejstřík
  • zdravotní způsobilost
  • respekt k poslání, hodnotám a cílům Armády spásy
  • počítačová gramotnost na uživatelské úrovni
  • výhodou je zkušenost s prací s dětmi a mládeží či zkušenost s prací v neziskové organizaci

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 26.200 Kč, po roce od nástupu navýšení mzdy dle platných tabulek a příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí mezinárodní křesťanské organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • benefity formou stravenek za každý odpracovaný den
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, supervize
  • účast na konferencích a interním vzdělávání
  • teambuilding
  • zprostředkování multisport karty
  • práci v mladém pohodovém kolektivu, která není stereotypní a můžete v ní uplatnit své schopnosti a nápady

Termín nástupu: 31. 8. 2020 22:00:00
Deadline: 30. 8. 2020

Poznámka: V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém uveďte, proč chcete pracovat právě u nás a jaké máte zkušenosti,
na emailovou adresu kcstankova_brno@armadaspasy.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru, který proběhne v Centru sociálních služeb na ulici Staňkova 6 v Brně.​
« Učitel/ka 2. stupně ZŠ/Brno (11. 6. 2020 08:49) | řazeno dle času od nejmladších | Učitel/učitelka MŠ/Blažovice » (3. 6. 2020 13:58)