Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 23. 6. 2020 10:13, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 1. 8. 2020

Kontaktní údaje

Jméno: Mgr. Lada Hrabcová
Email: lada.hrabcova@zsamstesany.cz
Telefon: 724 324 475

Nabídka zaměstnání

Inzerent: ZŠ a MŠ Těšany
Název pozice: Učitel/učitelka pro II. stupeň
Pracoviště: ZŠ a MŠ Těšany
Termín nástupu: 24.8.2020
Náplň práce: Přijme kvalifikovaného učitele/učitelku II.stupně na plný úvazek.
Požadavky: Aprobace M, F, ČJ, Nj.
Nabízíme:
Uzávěrka přihlášek:
Poznámka:

Jméno: Lada Hrabcová

Název pozice: Školní psycholog
Pracoviště: Těšany
Termín nástupu: od 24. 6. 2020
Náplň práce: na poloviční úvazek
Požadavky:
Nabízíme:
Poznámka:

« Učitele/učitelku I.stupně na plný úvazek/Těšany (23. 6. 2020 10:14) | řazeno dle času od nejmladších | Učitel / učitelka pro 1.stupeň ZŠ/Vrchlabí » (12. 6. 2020 15:14)