Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 25. 6. 2020 12:32, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 23. 8. 2020

Kontaktní údaje

Jméno: Mgr. Vlastimil Cymorek
Email: reditel@zszajeci.cz
Telefon: 732500234

Nabídka zaměstnání

Inzerent: Základní škola Zaječí, okres Břeclav
Název pozice: Učitel/ka ČJ, NJ
Pracoviště: Základní škola Zaječí, okres Břeclav, Školní 402
Termín nástupu: 25. 8. 2020
Náplň práce: Učitel/ka ČJ, NJ na 2. stupni ZŠ
Požadavky: Kvalifikace podle zák. č. 563/2004 Sb.
Nabízíme: Práce na plný úvazek ve škole, ve které je menší počet žáků ve třídách, poměrně mladý kolektiv a vládne rodinná atmosféra.
Uzávěrka přihlášek:
Poznámka:

« Vyučující matematiky, fyziky, informatiky/Brno (30. 6. 2020 14:25) | řazeno dle času od nejmladších | Učitele/učitelku I.stupně na plný úvazek/Těšany » (23. 6. 2020 10:14)