Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Datum konání: 17. 2. 2020 14:00
Vloženo: 7. 2. 2020 14:00, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 18. 2. 2020

Nabídka zaměstnání

Inzerent: ZŠ a MŠ Pozořice, příspěvková organizace
Název pozice: lyžařský instruktor
Pracoviště:
Termín nástupu: 16.2.-21.2.2020
Náplň práce: Hledáme instruktora lyžování nebo snowboardingu na týdenní lyžařský kurz konaný v hotelu FIT FUN v Harrachově s bazénem, vířivkou, saunou a bowlingem. Doprava z Brna autobusem, ubytování a plná penze formou švédských stolů hrazena. Odměna 4.000 Kč za týden.
Požadavky: vedoucí družstva dětí 5-13 let (instruktorský kurz nebo student PdF s kurzem lyžování)
Nabízíme: odměna 4.000 Kč za týden
Uzávěrka přihlášek:
Poznámka:

« Speciální pedagog/Brno (13. 2. 2020 14:58) | řazeno dle času od nejmladších | Učitel(ka) 1.stupně/Pozořice » (6. 2. 2020 15:07)