Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 9. 3. 2020 10:16, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 1. 5. 2020

Kontaktní údaje

Jméno: Kalusová Andrea
Email: a.kalusova@zsdidaktis.cz
Telefon: 722 949 066

Nabídka zaměstnání

Inzerent: ZŠ a MŠ Didaktis Brno
Název pozice: učitel/ka 1. st. ZŠ
Pracoviště: ZŠ Didaktis, Bzenecká, Brno
Termín nástupu: 1.9.2020
Náplň práce: - třídní učitel/ka pro žáky 1. stupně ZŠ
Požadavky: - ukončené VŠ vzdělání, popř. student 5. ročníku
- snaha o osobní rozvoj
- učitelské srdíčko
- chuť poznávat nové (začít spolu, slovní hodnocení, skupinová práce...)
Nabízíme: - profesní a metodickou podporu
- málo početné třídy (max. 16 žáků)
- příjemný pracovní kolektiv
- odpovídající ohodnocení
Uzávěrka přihlášek: 1.5.2020
Poznámka:

« Učitel/ka s aprobací Aj, D, Bi/Velké Pavlovice (25. 3. 2020 10:50) | řazeno dle času od nejmladších | Logoped/MŠ Kovalovice » (9. 3. 2020 10:09)