Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 25. 3. 2020 10:50, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 29. 5. 2020

Kontaktní údaje

Jméno: Vlastimil Kropáč
Email: gymnazium@velke-pavlovice.cz
Telefon: 777736407

Nabídka zaměstnání

Inzerent: Pracovní místo učitele - učitelky Aj - D, Bi
Název pozice: učitel - učitelka s aprobací Aj, D, Bi
Pracoviště: Gymnázium Velké Pavlovice, Pod školou 10
Termín nástupu: 1.9.2020
Náplň práce: Výuka všeobecně vzdělávacích předmětů na SŠ v oboru anglický jazyk, dějepis, případně biologie.
Požadavky: Ukončené VŠ vzdělání v požadovaném oboru, splnění požadavků dle zákona a pedagogických pracovnících pro výkon pozice učitele - učitelky na SŠ.
Nabízíme: Klidné pracovní prostředí, možnost dalšího rozvoje Erasmus, odměňování podle platových tabulek.
Uzávěrka přihlášek: 29.5.2020
Poznámka: Žádosti a životopis zasílejte na
gymnazium@velke-pavlovice.cz

« Učitel/ka s aprobací M,Tv,Ch/Velké Pavlovice (25. 3. 2020 10:52) | řazeno dle času od nejmladších | Učitel/ka 1. st. ZŠ/Brno » (9. 3. 2020 10:16)