Marek Pražák
změněno 6. 9. 2022 12:12 nové
Dobry den,
Velmi me zaujal tento obor, jelikoz se v nem pohybuji pracovne.
Mam dotaz ohledne praxe. Vidim ze je potreba dolozit praxi pri prijmacim rizeni, chapu spravne ze je potreba praxi vykonat jeste jednou behem studia? Pokud tomu tak je, byva praxe na pozicich pribuznych oboru prijata(business analytik/ payroll analytik) nebo si budu muset najit praxi jeste jednou?
Dekuji za opoved.
Denis Šilhánek
18. 8. 2022 11:19nové

Dobrý den,
tento obor a zaměření mě velice zaujal a rád bych se proto zeptal, zda se bude otevírat nový další ročník a pokud ano, kdy se orientačně bude tento rok otevírat přijímací řízení, resp. možnosti zaslání přihlášek.

Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den,
Šilhánek Denis
19. 8. 2022 08:48nové
Dobrý den,
přihlášky do bakalářského studia se podávají od 1. 11. 2022 - 28. 2. 2023. Podrobné informace najdete na webových stránkách zde: https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium
S přáním pěkného dne
Gabriela Medková
studijní oddělení ESF
Denis Šilhánek
19. 8. 2022 10:39nové

Zdravím,
mnohokrát děkuji za Vaši rychlou odpověď a doplňující informace.

S přáním hezkého dne,
Šilhánek Denis
Veronika Krňávková
20. 1. 2021 21:29nové
Dobrý den,
nedaří se mi dohledat informace o výsledcích přijímacích zkoušek pro tento obor z minulých let. Jsou tato data někde dostupná?
Děkuji a přeji hezký den
Veronika
21. 1. 2021 09:01nové

Přeji pěkný den,
informace o výsledcích z minulých let není možné najít, jelikož je obor nový a vypisuje se poprvé.
Na Bodové hranice a počty přijatých z minulých let je možné se podívat na:
https://www.econ.muni.cz/do/rect/metodika/stud/prijriz/zpravy/podminky/Prijimaci_rizeni_ESF-Bc_-_zprava-podminky.pdf

Pokud budete mít další dotazy, rádi je zodpovíme.

S pozdravem Hráčková
Veronika Krňávková
21. 1. 2021 09:39nové
Děkuji Vám za odpověď.
Veronika Krňávková
změněno 8. 2. 2021 20:39 nové
Dobrý den,
Mám na Vás ještě jeden dotaz.
Dnes jsem se v brožuře "Informace o přijímacím řízení Masarykovy univerzity pro akademický rok 2021/2022" dočetla toto:
"Fakulta připravuje od listopadu 2020 otevření následujících bakalářských studijních programů s profesním zaměřením v kombinované formě. V případě otevření těchto nových programů nebudou nabízeny výše uvedené bakalářské studijní programy v kombinované formě (...)"
Kdy bude rozhoduto o tom, které programy budou otevřené? Zamená to tedy, že ještě není jisté, že se obor Analytika byznysových dat bude otevírat?
Předem děkuji za Vaši odpověď
Veronika Krňávková
15. 2. 2021 17:57nové
Dobrý den, otevírat se bude, již je součástí přijímacího řízení a lze si do něj podat přihlášku.
Adéla Bendová
20. 5. 2021 19:42nové
Prezenční forma
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se plánuje otevření oboru i ve formě prezenční? 

Myslím si že jako maior/minor k jiným oborům, se kterými se nedá živit bez dalších znalostí a dovedností (jako například filozofie), by byl tento obor skvělý. Umožňoval by získání praktických dovedností pro budoucí povolání, zatímco se věnuji tomu co mě naplňuje z intelektuálního hlediska.

Předem děkuji za odpověď!

Adéla Bendová