Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

27. 2. 2019 11:19nové

Vážená paní doktorko,

ráda bych se zeptala jak je organizované navazující magisterské studium v kombinované formě?

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

kombinované studium je složené s prezenční výuky (přednášek a seminářů), která probíhá několik pátků odpoledne a/nebo sobot během semestru, a samostudia. Podmínky absolvování jednotlivých předmětů záleží na vyučujících, ale zpravidla je třeba zpracovat jednu nebo více seminárních prací. Přítomnost na prezenční výuce není povinná, ale nepřítomnost může velmi zkomplikovat možnosti absolvování předmětu a vyučující může k docházce přihlížet.

S pozdravem

Alena Šafrová Drášilová
Daniel Švanda
11. 11. 2019 14:56nové

Dobry den pani doktorko,

Rad bych se prihlasil na magisterske studium v kombinovane forme ale v sekci prihlasek neni moznost podat prihlasku. Kdy to prosim bude mozne?

Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

dotazy související s administrativou přijímacího řízení směřujte na prihlaska@muni.cz. Tam Vám sdělí veškeré termíny a postupy.
S pozdravem
AŠD
Daniel Švanda
12. 11. 2019 09:33nové
Dobry den, dekuji
Karolína Damborská
20. 5. 2020 17:58nové

Dobrý den paní doktorko,

jaké jsou na navazujícím magisterském studiu v kombinované formě studia, program Podniková ekonomika a management, možnosti specializace?

Děkuji za informaci.
Dobrý den, ve studijním katalogu jsou tři skupiny volitelných předmětů - Marketing, Management a Podniková ekonomika, díky kterým se můžete specializovat. Zaměření však není povinné, vybírat předměty si můžete zcela podle svých preferencí a zájmů, přičemž nabídka je skutečně široká - můžete si vybírat volitelné předměty ze všech předmětů fakulty (univerzity), které nejsou vázané na mateřský obor, a i v případě omezeného zápisu z důvodu jiného oboru můžete žádat vyučujícího o výjimku.
S pozdravem, AŠD
19. 11. 2020 08:12nové
Dobrý den paní doktorko,
chci se zeptat, jestli si předmět "MKH_PRAX Praxe" volí studenti nMgr. v kombinované formě pouze jednou za celé studium? Ve studijním katalogu je tento předmět uveden dvakrát, a to jak ve 3., tak ve 4. semestru v kategorii Povinné předměty. Ovšem u obou předmětů je poznámka "Jednou za studium absolvovat "Praxi" v rozsahu 160 hodin." Ptám se především z důvodu rozvržení předmětů v jednotlivých semestrech tak, aby mi vycházel celkový počet kreditů. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

ano, Praxi je povinné absolvovat jednou za studium v celkovém rozsahu alespoň 160 hodin. Lze ji však zahrnout do libovolného semestru, tj. na jaře i na podzim.

Hezký den, AŠD
Matěj Lipták
3. 9. 2020 13:32nové
1/1

Dobrý den, chci se přihlásit na navazující magisterské studium Podniková ekonomika a management. Bakalářský titul jsem získal v jiném oboru na jiné škole.
Chtěl bych se zeptat jak budou v tomto případě vypadat příjmačky. Jestli to bude jenom TSP nebo k tomu budou i oborové znalosti např. ekonomie atd.
Případně odborné přijímací řízení bude z jakých oborů, prosím vás?

Přeji hezký den a děkuji
Dobrý den,
obor, o který máte zájem, se otevírá výhradně se začátkem v podzimním semestru, studium je tedy možné od podzimu 2021. K přijetí je třeba složit přijímací zkoušku z odborných znalostí, tj. z podnikové ekonomiky a managementu na úrovni bakalářského studia na ESF.
S pozdravem
Alena Šafrová Drášilová