Martin Damek
7/6/2019 14:33new
Dobrý den,
byl jsem přijat na dvou školách. Bohužel na Masarykově univerzitě jsem se dostal na prioritu č.3, která mi nevyhovuje - v tom případě bych raději šel na druhou školu.
Čekám na rozhodnutí a uvolnění míst v prioritě 1 na MUNI, kde jsem 6. pod čarou, jenže informace, zda jsem přijat na prioritu č.1 budu vědět až 17.7. (pokud dobře chápu).
Na druhé škole je zápis do studia již 2.7, je tedy možné se přihlásit na druhou univerzitu a v případě uvolnění míst na této škole se přihlásit i tady?
10/6/2019 09:45new
Dobrý den,
pokud budete stíhat dvě školy, tak zapsat se můžete samozřejmě kamkoliv. Nicméně Vás radši upozorním, že stíhat a hlavně kombinovat rozvrhy dvou rozdílných fakult MU je složité, u dvou i škol pravděpodobně nemožné. Záleží ale samozřejmě na formě studia a jednotlivých dobách výuky.
V případě, že budete přijat i na naši fakultu, doporučuji Vám potom stanovit si prioritu, kterou školu opravdu chcete studovat, ušetříte si tím nesnáze v budoucnu.
Pokud byste chtěl svůj dotaz upřesnit, kontaktujte nás prosím na mail studijni@fsps.muni.cz
S Pozdravem
Zora Poppová