23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Sabina Merklová
17. 1. 2019 20:30nové
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak je časově náročné studiu Kondiční trénink v kombinované formě studia. Zda se jedná pouze o víkendy či to bude zasahovat do pracovních dnů. Předem děkuji za odpověď.
Sabina Merklová
21. 1. 2019 08:02nové

Dobrý den,

studium v kombinované formě na Fakultě sportovních studií probíhá každý pátek, pouze výuka povinných kurzů se koná blokově, povinná je také praxe.
Na oficiálních stránkách naleznete studijní plány k tomuto programu a další potřebné informace: https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/bc-studium/OKT-962.html

S přáním pěkného dne
Mgr. Zora Poppová
6. 2. 2019 11:30nové

Dobrý den,

Rád bych se zeptal několik otázek ohledně studia magisterského programu Kondiční trénink a aplikovaná kineziologie.
1. Můžu studovat obě dvě specializace zároveň a prezenčně?
2. Pokud ano, musím podat dvě přihlášky?
3. Bude stačit účastnit se jednoho přijímacího řízení?
4. Několik předmětů se v obou specializacích opakuje. Bude stačit tyto předměty absolvovat jednou?
5. Budu muset absolvovat dvě státní závěrečné zkoušky a psát dvě závěrečné práce?

Děkuji za odpovědi
Martin Kollár
6. 2. 2019 13:50nové

Dobrý den,

na jeden program si můžete podat pouze jednu přihlášku a na něm můžete zvolit až 3 preferenční studijní plány- zde si volíte priority, na kterém byste nejradši studoval, na kterém jako 2. nejradši atd.. Zvolit můžete ke studiu ale právě jeden, i kdybyste se dostal na všechny tři. V praxi to znamená to, že na Kondiční trénink a aplikovaná kineziologie můžete podat přihlášku a zvolit si možnost, že byste např. chtěl studovat nejvíce specializaci Kondiční trénink prezenčně, 2. nejvíce žádoucí je pro vás specializace Aplikovaná kineziologie prezenčně, nejméně Kondiční trénink kombinovaně. Toto vše je na jednu přihlášku. Pokud se dostanete na vše, můžete jít pouze na jednu z těchto tří možností, které jste si zvolil. Nelze studovat dvě specializace pod jedním programem.
U specializací tohoto programu je shodná až 1/2 předmětů, a pokud byste měl volný čas při studiu, můžete požádat při registraci vyučující, aby Vám umožnili navštěvovat některé předměty druhé specializace, které by Vám doplnily portfolio absolventa.
Pokud byste měl další dotazy, obraťte se na mě.
Samozřejmě také určitě nahlédněte na naše oficiální stránky: fsps.muni.cz
Přeji příjemný den
Zora Poppová
Terezka Vozárová
2. 7. 2021 20:58nové
Dobrý deň, mohla by som na Vás mať pár otázok, aj takto dodatočne?
Prijali ma na magisterský program - kombinovane - kondičný tréning, z čoho mám obrovskú radosť a teším sa.

1. tu v odpovediach je písané v otázkach a odpovediach, že výuka je každý piatok a pri predmetoch je písané čiastočne online - je to teda každý piatok prezenčne alebo online ? - totiž pracujem ako fyzioterapeutka v Prahe a nejako sa potrebujem nastaviť v práci z dlhodobého hľadiska či budem chodiť každý piatok do Brna alebo nie, prípadne, kedy budeme vedieť rozvrh blokovej výuky ? som z toho trošku zmätená

2. chcem sa opýtať na praxe - popri práci robím lektorku skupinových lekcii v euforie fitness , dá sa to počítať ako prax ?

3. je možné sa na 1 deň ubytovať v brne na nejakej koleji ?

Ďakujem
22. 7. 2021 10:54nové

Dobrý den,
1. záleží to na tom, jak bude na podzim situace s covidem. Pokud to jen trochu půjde,tak budou některé předměty prezenčně. Čistě teoretické předměty potom budou pravděpodobně vyučovány online, ale to počkejte do 31.8. na rozvrh. Kombinovaná výuka má rozvrh pevně dán, uvidíte tam, zda se nějaký předmět vyučuje online či nikoli.
2. na předměty praxí je potřeba, abyste se zeptala přímo vyučujících praxí.
3. Pro jednodenní ubytování je na skm možnost zabookovat si krátkodobé ubytování: https://www.skm.muni.cz/ubytovani/kratkodobe-ubytovani
Jinak nám podobné dotazy můžete psát rovnou na studijni@fsps.muni.cz

S pozdravem
Zora Poppová
studijní odd.
Martin Havrlant
20. února v 12:48nové
Dobrý den, chystám se podat přihlášku na navazující magisterské studium, a mám dotaz ohledně vyšetření TVL. Bude stačit zátěžové vyšetření ergometrie, nebo musím podstoupit spiroergometrii? Jde mi o index W170, jestli je tedy povinen, nebo ne a stačí podstoupit ergometrii. Děkuji a přeji příjemný zbytek dne.
21. února v 11:03nové

Dobrý den,

index W170 je povinný, protože daný výsledek vyšetření budete mít i při ergometrii. Zátěžový test stanovuje výkon ve watech, který je testovaná osoba schopna provádět při SF 170 tepů/min. Spiroergometrie ještě navíc doplněna hodnocením spotřeby kyslíku a výdechu kysličníku uhličitého.
Spiroergometrie i ergometrie jsou v obou případech zátěžové testy.
Více informací najdete zde:
https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/bakalarske-studium/prijimaci-rizeni

S pozdravem
Zora Poppová
13. 2. 2022 21:23nové
Dobry den, mam zajem o studium Kondicni trenink v kombinovane forme. Je mozne navazovat timto magisterskym oborem na predchozi titul Bc. Z muni na obot management sportu? Dekuji
14. 2. 2022 08:36nové

Dobrý den,

ano, program Kondiční trénink a Aplikovaná kineziologie není nijak omezen oblastí předchozího Bc. studia. Tedy se na něj můžete hlásit z jakékoliv fakulty nebo z bakalářského studijního programu.
S pozdravem
Zora Poppová
Vlákno: Vhodnost studia/
Michaela Onderková
20. 4. 2020 11:07nové
Dobrý den, mohu se na program Kondiční trénink hlásit jako absolventka Bc. studia fyzioterapie? Děkuji
Vlákno: Vzor testu/
Ondřej Vojtko
16. 4. 2020 18:26nové

Dobrý den.
Prosím Vás, dá se někde vyhledat vzor přijímacího testu ?
Děkuji

S pozdravem
Ondřej Vojtko
17. 4. 2020 11:28nové
Dobrý den,
vzor testu i další informace týkající se přijímacího řízení naleznete na naišch oficiálních stránkách zde: https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/nmgr-studium/KTAK-975.html
S pozdravem
Zora Poppová
studijní oddělení