23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

David Zeman
10. 2. 2019 09:24nové
Dobrý den,
lze se přihlásit na vaši fakultu sportovních studií, když budu absolvovat bakaláře na právnické fakultě ? (Palackého univerzita v Olomouci)
děkuji za odpověď
11. 2. 2019 13:20nové

Dobrý den,

záleží na tom, jaký program byste rád studoval. Můžete studovat Program Kondiční trénink a aplikovaná kineziologie a pod něj spadající specializace, Aplikovanou speciální edukaci bezpečnostních složek a Management sportu. Jediné, co nemůžete s Vaším vzdělám studovat, je program učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy, jelikož se jedná o regulované povolání a musel byste mít absolvovaný bakalářský program z oblasti učitelství tělesné výchovy.
Pokud byste měl nějaké další dotazy, zkuste se podívat na naše oficiální stránky
https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/nmgr-studium/ nebo nám můžete napsat mail: studijni@fsps.muni.cz

S pozdravem
Zora Poppová
David Karaffa
1. 9. 2019 12:07nové
Dobrý deň, momentálne som v maturitnom ročníku na strednej škole. A chcel by som sa opýtať, že ak by som chcel študovať magisterské štúdium manažment športu tak aké bakalárske štúdium sa odporúča si zvoliť. Ďakujem
2. 9. 2019 15:19nové

Dobrý den,

pokud chcete studovat Management sportu, tak si zvolte na Fakultě sportovních studií program Tělesný výchova a sport a jeho specializaci Management sportu. Do tohoto bakalářského programu můžete přihlášky podávat od 1.11.2019 do 29.2.2020.
S pozdravem
Zora Poppová