změněno 27. 2. 2019 10:23 nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!

Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Alexandra Zavoďanová
20. 2. 2019 23:09nové
Dobrý deň chcela by som sa opýtať :
1. kedy budu známe výsledky prijímacieho konania?
2. je možne prestúpiť z psychológie kombinovanej na prezenční psychológií po prvom ročníku?
ďakujem :)
25. 2. 2019 11:22nové

Dobrý den,

1. Přijímací komise děkana bude zasedat 20.5.2019; výsledky budou zveřejněny několik málo dní poté.

2. Naše fakulta kombinované studium psychologie nenabízí a ani do budoucna o tom neuvažujeme.
Tom Tom
25. 2. 2019 16:13nové
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaké všechny termíny scio testů uznáváte pro přijetí na obor psychologie
Díky
27. 2. 2019 10:30nové
Dobrý den,
podrobnější informace k administrativě přijímacích zkoušek naleznete zde https://www.muni.cz/bakalarske-a-magisterske-obory/23325-psychologie a zde: https://www.scio.cz/nsz/.
Konkrétní otázky, jako je tato, prosím směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/. Viz text výše.
Klára Cal
11. 7. 2019 15:35nové
Dobrý den, mohu se zeptat jaký je hlavní rozdíl mezi psychologií na FF a na FSS ? Když porovnám rozvrh tohoto předmětu na obou fakultách, tak psychologie na FF má nabitější program a více předmětů. Má tedy studium na FF nějaká kariérní omezení v povolání psychologa ?
12. 7. 2019 11:33nové
Dobrý den, pokud jde o jednooborové studium, žádné rozdíly v profesním uplatnění nejsou. Pouze absolventi dvouborových kombinací mají obtíže při uplatnění ve zdravotnictví (= v klinické psychologii), kde je vyžadováno právě jednooborové studium.
Tereza Cahlová
22. ledna v 21:10nové
Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli pro profesi psychoterapeuta potrebuji jednooborove studium psychologie, nebo lze studovat psychologii v hlavnim studijnim planu a vedlejsim (napr. socialni prace). Dekuji🙂
22. ledna v 21:34nové
Dobrý večer, pokud hodláte pracovat jako psychoterapeutka ve zdravotnictví, volte zcela jistě jednooborové studium. Pokud "na volné noze", postačí hlavní plán.
Natálie Solařová
24. února v 21:02nové
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat.Človvěk, který chce pracovat např. jako školní psycholog,nebo prostě pracovat s lidmi v oblasti psychologie bez jednooboroveho studia (zcela vím,že bych neuspěla).Otázka je,jestli to jde? Vybrat si sdružene studium a uplatnit se ve školstvi nebo v jakékoliv poradně?Popř. jaký vedlejší obor by byl vhodný? Děkuji za případnou odpověd
24. února v 21:25nové
Dobrý den, mimo zdravotnictví (=klinická psychologie) a vězeňství se můžete při absolvování psychologie v hlavním plánu uplatnit ve většině myslitelných oblastí. Vedlejší obor pak záleží na tom, jaká oblast by to měla být.
2. června v 16:57nové
Dobrý den, v souvislosti s přijímacími zkouškami, které se uznávají pouze ze ZSV, jak moc se může změnit očekávaný percentil nutný k přijetí? Zajímá mě hlavně dvojobor, kdy by byla psychologie hlavní. Můžu někde dohledat percentily z minulých let pro dvouobory? Našla jsem jen pro jednoobor.. Děkuji za odpovědi na otázky.
10. června v 19:38nové
Dobrý den, jaká kombinace studijních plánů vás zajímá?
10. června v 19:44nové
Kombinace psychologie a sociální antropologie.
10. června v 22:53nové
Pravděpodobně jste viděla tuto tabulku: https://www.muni.cz/do/rect/metodika/stud/prijriz/zpravy/podminky/Prijimaci_rizeni_FSS-Bc_-_zprava-podminky.pdf
Pokud to má být kombinace psychologie v hlavním plánu, bude ona hranice pravděpodobně stejná nebo vyšší (než těch 170 bodů), nelze přesně odhadnout o kolik bodů. Jsme totiž vázáni i kapacitou studijního programu, a nemůžeme přijmout větší množství zájemců než v loňském roce.