23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Karolína Pešátová
14. 8. 2019 14:28nové

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, do jaké míry je studium časově náročné v rámci týdne a zda jsou k dipozici odpolední přednášky/cvičení u kombinované formy?

Prosím Vás také o informaci, zda je možné se po ukončení tohoto oboru přihlásit na Magisterský obor: Mikrobiologie či na Molekulární biologii a genetiku?

Děkuji Vám předem za odpověď.

S pozdravem

Karolína Pešátová
16. 8. 2019 10:09nové

Dobrý den, kombinovaná forma studia se nyní neotevírá pravidelně, výuka probíhá v blocích - 2 týdenní + pátky, denní studium - přednášky i cvičení jsou během celého dne.
Jestli se můžete přihlásit po absolvování našeho programu na Magisterský obor Mikrobiologie nebo Molekulární genetika se raději zeptejte na studijním oddělení - nevím, jestli mají jako navazující studium, z jakých předmětů se dělají příjímací zkoušky...
Státní závěrečná zkouška v našem programu je z klinické biochemie, klinické hematologie povinně a nepovinně z mikrobiologie, genetiky, imunologie, transfuzního lékařství a patologie

S pozdravem
Zdeňka Čermáková
Adéla Brzicová
26. února v 09:37nové
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda po absolvování bakalářského studia tohoto programu je možné přejít na obor s pedagogickým zaměřením. Nebo zda je nutno si udělat pedagogické minimum.
Děkuji předem za odpověď.
S pozdravem
Brzicová A.