23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Martin Tomčal
5. 2. 2019 17:42nové
Dobrý den, zajímalo by mě, jak se postupuje, když si podám přihlášku na 2 obory Lékařské fakulty : Laboratorní diagnostika a Zdravotní záchranář pokud jsou přijímací zkoušky ve stejný den 20.6.2019. Děkuji
11. 3. 2019 13:05nové

Dobrý den,

omlouvám se, ale váš dotaz se ke mně dostal až nyní. Doufám, že jste se již informoval na studijním oddělení. Zkoušky by měly být totožné.

S pozdravem

Prim. MUDr. Dagmar Seidlová, Ph.D.
Veronika Bobková
4. 1. 2020 21:16nové
Dobrý den,
chtěla jsem se Vás zeptat, zda nemáte na stránkách ohledně bakalářského studia zdravotnického záchranáře chybu. Uvažuji o studiu v tomto roce a na stránkách jsem se dočetla, že fyzické testy se měly konat v dubnu minulého roku (2019), i když přihlášky se mohou posílat až do konce února 2020. Smím se tedy zeptat, jestli jsem ty fyzické testy opravdu už propásla nebo se jedná o chybu data a testy proběhnou v dubnu 2020?
Děkuji moc za odpověď,
Veronika Bobková
3. 3. 2020 08:49nové
Dobrý den, děkujeme za dotaz a upozornění. Můžete nám prosím poslat odkaz na stánku? Určitě se jedná o chybu, TSP se uskuteční v roce 2020. S pozdravy, Michal Pospíšil
změněno 11. 10. 2020 11:49 nové
Dobrý den,
mohl bych se zeptat, jaké oprávnění má zdravotnický záchranář při poskytování přednemocniční péče? Bylo mi řečeno, že bez dozoru doktora nemůže záchranář poskytovat složitější péči o pacienta. Například jaké konkrétní úkony nemůže záchranář provádět, u jakých naopak musí být přítomnost doktorkého personálu a co se děje v případě, že doktor není na blízku?
Děkuji
5. 3. 2021 21:48nové
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či ma nezloženie jednej časti fyzických testov automaticky diskvalifikuje aj z ostatných (napr. ak nedam zhyby, môžem stále získať body za beh a motoricky test)? Ďakujem